Людський організм на 70 складається з води

Author:  |  Category: Що таке структурована вода?

« Структурірованая вода - при постійному застосуванні чоловік практично перестає хворіти   |   Структурована вода необхідна нам для того щоб зберегти певний запас біоенергії »


Людський організм на 70 % складається з води. У організмі дорослої людини з масою тіла 65 кг міститься в середньому близько 40 літрів води. У міру старіння кількість води в організмі людини знижується. Для порівняння, в тілі 3-х місячного плоду - 95 % води, у новонародженого

дитини - 75%, а до 95-річного віку в організмі людини залишається близько 25 % води.

Багато авторів вважають одній з причин старіння організму - пониження здатності кліток зв′язувати необхідну для обміну речовин кількість води. Вода, використовувана організмом, якісно відрізняється від звичайної - питною. Вода, що міститься в організмі, - строго структурована.

Сучасними методами досліджень встановлено, що у контакті з біологічними молекулами вода знаходиться в особливому стані і має структуру, аналогічну структурі льоду. Саме така структура води дає можливість для протікання найважливіших біофізичних і біохімічних реакцій, оскільки живі молекули організму знаходяться усередині такої структурованої води.

В той же час звичайна питна вода є хаотичним скупченням молекул, біологічні молекули самі неміцно розташовані між молекулами такої води і тому утримують її погано. На необхідну структуризацію звичайної води, для засвоєння на клітинному рівні, організм витрачає свою енергію. Достовірно встановлено, що вода володіє пам’яттю.
При цьому виявляється, що інформація про перебування у воді шкідливих отруйних домішок не стирається при звичайній фільтрації і вода залишається, по суті, “хворий”.

Але і ідеальна вода є в природі - це свіжовичавлені овочеві і фруктові соки і природна тала вода. Неорганічні мінеральні речовини, розчинені у воді, практично не засвоюються організмом (засвоюється близько 10-20 міліграма/л) і виводяться як чужорідний матеріал. Засвоювати неорганічні речовини можуть тільки рослини.


Tags: , , , , , ,

Що таке структурована вода?


Схожі записи